EN İYİ FİYAT
  • Bangkok & PattayaTuru Singapur Havayolları ile 5 gece YAZ 2022:
  • Bangkok & PattayaTuru Singapur Havayolları ile 5 gece YAZ 2022:
  • Bangkok & PattayaTuru Singapur Havayolları ile 5 gece YAZ 2022:

Tur Rotası

1 . Gün İstanbul,Singapur

2 . Gün Singapur,Bangkok

3 . Gün Bangkok

4 . Gün Bangkok,Pattaya

5 . Gün Pattaya

6 . Gün Pattaya

7 . Gün Bangkok,Singapur,İstanbul

1 . GÜN

BANGKOK (2) - PATTAYA (3)

KIŞ DÖNEMİ

Singapur Havayolları ile

(Bangkok gidiş, Bangkok dönüş)

8 Gün (5 Gece Konaklama)

İSTANBUL – SINGAPUR

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Hava Yolları kontuarından bagaj, bilet ve biniş işlemleri için 09:00'da buluşma. SQ 391 sefer sayılı uçak ile 14:25 'te Singapur’a hareket Gecemiz uçakta geçiyor.

2 . GÜN

SİNGAPUR – BANGKOK

05:45'te Yerel saat ile Singapur’a varış. 09:45'te SQ 708 sefer sayılı tarifeli uçağı ile Bangkok’a hareket. 11:10 Yerel saat ile Bangkok’a varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi panoramik olarak görülebilecektir. Tur bitiminde otelimize transfer ve oda dağılımının ardından serbest zaman.

Bangkok kanallar turu : Turumuzda Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u göreceğiz.

Baiyoke Sky & Pat Pong Gece Pazarı gezisi : 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Sıkı pazarlık yapmayı unutmayınız.

• Ekstra Bangkok kanal turu 40.Usd ulaşım + rehberlik

• Ekstra Baiyoke Sky & Pat Pong Gece Pazarı gezisi 40.Usd ulaşım + rehberlik + aksam yemeği (içecekler hariç)

3 . GÜN

BANGKOK

Otelde alınan Kahvaltı (Açık büfe) sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile rehberimiz

Yüzen Çarşı turu : Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca taninmiş Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk. civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel bicimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a donuş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız.

Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı turu : Uzakdoğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin içiçe geçtiği, içerisinde 1500’den fazla dükkân ve restoran ile Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya’a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Geceleme otelimizde.

• Ekstra Yüzen Çarşı turu 50.Usd ulaşım + rehberlik

• Ekstra Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı turu 45.Usd ulaşım + rehberlik + Acik büfe aksam yemeği (içecekler hariç)

4 . GÜN

BANGKOK - PATTAYA

Otelde alınacak Kahvaltı (Açık büfe) sonrası Pattaya 'ya hareket. Dileyen misafirlerimiz ile Timsah Çiftliği turumuzu gerçekleştireceğiz. Milyon yaşında ağaçların bulunduğu ve ödül almış bir park olan Timsah çiftliğinde; timsah, kaplan, dev kedi balığı ve diğer hayvanları görüyoruz. Varışa istinaden otele yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Alcazar Show : Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare Show’unda, değişen sahne dekorları, ilginç kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle güzel bir aksam geçiriyoruz. Geceleme otelimizde.

• Ekstra Timsah ciftligi turu 25.Usd ulaşım + rehberlik + bilet

• Ekstra Alcazar Show 40.Usd ulaşım + rehberlik + bilet

5 . GÜN

PATTAYA

Otelde alınacak Kahvaltı sonrası (Açık büfe) serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin gerçekleştireceği Mercan Adası turu : Özel bir sürat teknesi ile Mercan Adasına gidecek, billur gibi sulara sahip denizden faydalanacak, arzu ederseniz jet ski, paraşüt gibi sportif faaliyetlerde bulunabilecek, öğle yemeğinizi kömür ateşinde pişirilmiş mercan balığı ile alıp, turistlerin çok rağbet ettiği bu küçük okyanus adasının ince kumlu kumsalında güneş altında güzel bir gün geçireceksiniz. Geceleme otelimizde.

• Ekstra Mercan adası turu 50.Usd ulaşım + rehberlik+ öğle yemeği (içecekler hariç)

6 . GÜN

PATTAYA

Otelde alınacak Kahvaltı sonrası (Açık büfe) serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin gerçekleştireceği Nong Nooch Tropical Garden turu : Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve envaı çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz. Geceleme otelimizde.

• Ekstra Nong Nooch turu 50.Usd ulaşım + rehberlik + bilet

7 . GÜN

BANGKOK – SINGAPUR - İSTANBUL

Otelde alınacak kahvaltı (Açık büfe)sonrası Bangkok havalimanına transferimiz gerçekleşecek. 18:30 'te Singapur Hava Yollarına ait SQ 711 sefer sayılı uçuş ile Singapur’a hareket ediypruz saat 21:55 Singapur’a varış.

8 .gün SİNGAPUR-İSTANBUL

01:45 Singapur Hava Yolları’nın SQ 392 sefer sayılı tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket

Yerel saat ile 07:45 İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#51
LOKASYON:
Bangkok & PattayaTuru Singapur Havayolları ile 5 gece YAZ 2022
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

599

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Bangkok & PattayaTuru Singapur... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.