Hakkımızda


Güzel bir başlangıç;

GMB Tur, Ege’nin incisi İzmir’in yerel acentesi olarak 2020 yılında ülkemizin güzelliklerini yerli ve yabancı turistlere kaliteli hizmet vermek amacı ile girmiştir. 2021 yılında Tekirdağ Kapaklı'da hizmetlerine devam etmektedir. Verdiği her hizmetin arkasında durarak, kaliteden ödün vermemesi ve misafirlerine sunduğu itinalı gezi programlarıyla kısa sürede  seçkin gezginlerin ilgi odağı oldu. Aldığı yoğun talepler doğrultusunda, konaklamalı ve uzun soluklu kültür programları hazırlayarak “kültür turizmi” alanında kendini gösterdi. Her yeni adım, bir sonraki büyük adımın davetçisi oldu ve geliştirdiği profesyonel rehber ve personel kadrosuyla başarı grafiğini yukarı doğru taşıdı.

Misafirlerinin memnuniyetini ve tavsiyelerini önemseyerek, ihtiyaç ve taleplere en hızlı ve kaliteli bir şekilde yanıt vermeyi bir ödev bilen  GMB TUR, dürüst ve prensipli hizmet anlayışı ile geceli gündüzlü en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürdü. Biriktirdiği memnun gezginlerinin talepleri arttıkça, GMB Tur’da rotalarını arttırdı. Sadece yerel acente olarak değil, Ephesus Tourist Pass markasını ephesustouristpass.com ile yabancı misafirlerinde ilgi alanında olan GMB TUR kısa zamanda sektörde yerini aldı.

2023 itibari ile GMB TUR Jolly Tur'un yetkili acentesi olmuştur. Jolly Tur'un güvenilir, kapsayıcı ve kaliteli hizmetini bölgemiz ile buluşturmuştur. Aynı zamanda GMB TUR  Tük Hava Yolları'nın da yetkili satış ofisidir.   

Kurumsa talepleri de memnuniyetle karşılayan acentemiz, bölgemizde ki birçok sanayi kuruluşuna seyahat çözümleri üretmek için durmadan çalışmaktadır. Toplantı, şirket etkinlikleri, piknik organizasyonları, araç temini ve yurt dışı - yurt için şirket organizasyonlarının tamamında talepleri karşılamaktadır. Bütün hizmetlerini uygun fiyatlar ve bolca seçenek ile kurumsal firmalarımıza destek vermekteyiz.


Çalışma prensipleri, ilkeli dürüst tavrı ve en önemlisi misafirlerini tanıyan, vaat ettiği hizmetleri eksiksiz sunan, onları beklenmedik sürprizlerle karşılaştırmayan hizmet anlayışıyla Türkiye’de Türk misafirlerimizi gezdiren ve Türk misafirlerimizi dünyada gezdirmeye devam eden GMB TUR, kısa sürede yurt dışında da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İş ortaklarıyla düzeyli ilişkileri ve prensipli çalışmalarından dolayı bilinirliliği artan ve ülkemizde tur programları sunan yabancı acentelerin talepleri üzerine yeni bir serüvene daha start verdi… Benzersiz bir tarihe sahip olan, doğal zenginliği ve çok çeşitli kültürleri bir arada barındıran ülkemizi, eşi benzeri bulunmayan coğrafyayı, yabancı misafirlere tanıtmaya ve onları da aynı kaliteli hizmet anlayışıyla ağırlamaya başladı.