EGENİN İNCİLERİ GÖKÇEADA VE BOZCAADA TURU(1 GECE KONAKLAMALI)

 • EGENİN İNCİLERİ GÖKÇEADA VE BOZCAADA TURU(1 GECE KONAKLAMALI): HAREKET SAATLERİ

SARAY  : 01:45

KAPAKLI: 02:00

Ç.KÖY   : 02:15

ÇORLU  :03:00

T.DAĞ   :03:45
 • EGENİN İNCİLERİ GÖKÇEADA VE BOZCAADA TURU(1 GECE KONAKLAMALI): HAREKET SAATLERİ

SARAY  : 01:45

KAPAKLI: 02:00

Ç.KÖY   : 02:15

ÇORLU  :03:00

T.DAĞ   :03:45
 • EGENİN İNCİLERİ GÖKÇEADA VE BOZCAADA TURU(1 GECE KONAKLAMALI): HAREKET SAATLERİ

SARAY  : 01:45

KAPAKLI: 02:00

Ç.KÖY   : 02:15

ÇORLU  :03:00

T.DAĞ   :03:45
HAREKET SAATLERİ

SARAY : 01:45

KAPAKLI: 02:00

Ç.KÖY : 02:15

ÇORLU :03:00

T.DAĞ :03:45

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız

Firmamızın belirlediği noktalardan sizleri alarak hareket ediyoruz. Tekirdağ, Keşan, Çanakkale’yi takiben sabah saatlerinde Gökçeada’ya bizi ulaştıracak Kabatepe İskelesi’ne varıyoruz. Daha sonra feribota binerek Gökçeada’ya varıyoruz. Kirlenmemiş denizi ve bakir topraklarında maviyi yeşili tüm tonları ile barındıran şirin bir ada. İlk durağımız bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dereköy.Bir sonraki durağımız, Dibek Kahvesi ve sakız muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy. Sakızlı muhallebilerimizi ve dibek kahvemizi içtikten sonra, Gökçeada'nın, sessizliğini sadece denizin uslanmaz dalgalarının bozduğu koylarında ve sahillerinde berrak suları ile yorgunluğunuzu atabilmeniz için Aydıncık sahilinde (adanın en güzel plajı) denize giriyoruz ve Rehberimizin belirttiği saatte toplanıp Çanakkale'ye doğru harekete geçiyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Konaklama Çanakkale.

2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Geyikliye doğru yola koyuluyoruz. Daha sonra feribota binerek Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’ya vardığımızda Rehberimizle birlikte Ceneviz kalesini geziyoruz, Kale ziyaretimizin ardından şirin sokakları ve eski Rum evleriyle, üzüm bağlarıyla, pırıl pırıl deniziyle bizi büyüleyecek olan adanın sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Ada sokaklarını gezerken yöresel lezzetleri tadabilir, Bozcaada ürünlerinden sakızlı kurabiye, çeşit çeşit reçeller, mevsiminden üzüm, çeşitli hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Şarap fabrikasında şarap yapımı hakkında bilgi alıp; şarap alışverişi yapabilirsiniz. Ada gezisi sonrasında serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Bozcaada'nın en meşhur plajı Ayazma'ya geçip deniz keyfi yapabilir. Tüm gün adanın güzel denizinden faydalanabilirler. . Yüzmeye gitmek istemeyen misafirlerimiz ise merkezde kalıp Ege’nin enfes balıklarından ve adaya özgü mezeleri tadabilecekleri balık restaurantlarında yemeklerini yiyebilirler. Rehberimizin belirlediği saat ve noktada feribota binmek üzere toplanarak dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Geyikli limanında bizi bekleyen otobüsümüze binerek geri dönüş yoluna geçiyoruz. Yolculuğumuzun ardından, Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM
REHBERLİK
ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
SEYAHAT SİGORTASI
FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETİ
1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
OTELDE ALINACAK 1 AKŞAM YEMEĞİ 1 KAHVALTI

HARİÇ OLANLAR:
-Müze ve Ören Giriş Yerleri
-Tüm Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#159
LOKASYON:
Ege
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

3.750TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

EGENİN İNCİLERİ GÖKÇEADA VE BOZCAADA... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.