FIRSAT
  • Kartepe Maşukiye Turu:
  • Kartepe Maşukiye Turu:
  • Kartepe Maşukiye Turu:

Hareket Saatleri:

Saray: 3:45 Kapaklı: 4:00 Ç.köy: 4:15 Çorlu: 5:00 Silivri: 5:45


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Kartepe 1. gün programını görmek için tıklayınız

Sizleri otobüsümüzle firmamızın belirlediği yerlerden alarak Kartepe doğru yola çıkıyoruz.

Kartepe, 2008 yılında 7 beldenin birleşmesi ile Kocaeli'ye bağlı bir ilçe statüsünü aldı. En yüksek rakımı 1699 Mt olan Kartepe, İzmit'in doğusu ve Sapanca'nın batısında yer almaktadır. Marmara'nın üçüncü yüksek noktası konumuna sahiptir. Samanlı dağları arasında yer alan Kartepe ‘de 42 Km genişlikteki tam tesisatlı ve profesyonel kayak merkezi ile herkese hitap etmekte ve Herkesin taleplerine yanıt vermektedir.

Kayağı yeni öğrenecekseniz, acemiyseniz ya da korkularınız var ise merkezde bulunan deneyimli kayak öğretmenleri imdadınıza yetişecek. Böylece ne acemilik çekecek, nede korkularınıza yenik düşeceksiniz.

Kartepe kayak merkezine gitmek istiyorsunuz fakat kayak kıyafetleriniz mi yok? Ya da günübirlik gezileriniz için kayak kıyafeti almak mı istemiyor musunuz? Dert etmeyin. Çünkü Kartepe kayak merkezinde kayak kıyafetleri de istediğiniz süre kiralanabiliyor.

Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejlerden faydalanarak Sapanca gölünü panaromik olarak görebilir zirvede çay ve kahvelerini yudumlayabilir veya ATV Kiralayarak heyecanlı anlar yaşayabilirler. Kartepe’de vereceğimiz serbest zamanın ardından Akşam saatlerine doğru Maşukiye’ye harekete geçiyoruz. Burada vereceğimiz Serbest zamanımızda Alabalık Tesislerinde akşam yemeği yiyebilir, Dere boyunca yürüyüş yapabilir veya Zipline yapabilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte toplanarak Kapaklı’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından, Siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım
* Araç İçi İkramlar
* Çevre Gezileri
* Rehberlik
* Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
*Aktivite Ücretleri
*Kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği
*Seyahat İptal Güvence Paketi


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#147
LOKASYON:
Kartepe
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

850TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kartepe Maşukiye Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.