YILBAŞINA ÖZEL BULGARİSTAN SOFYA PLOVDİV TURU

EN İYİ FİYAT
  • YILBAŞINA ÖZEL  BULGARİSTAN SOFYA PLOVDİV TURU:
  • YILBAŞINA ÖZEL  BULGARİSTAN SOFYA PLOVDİV TURU:
  • YILBAŞINA ÖZEL  BULGARİSTAN SOFYA PLOVDİV TURU:

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1. gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizi firmamızın belirlediği nokttalardan alarak yola Edirne kapıkule karayolunu takiben sınır kapısına varıyor, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Haskovo-Plovdiv karayolunu takip ederek otelimize doğru hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Plovdiv’e varış ve şehir turu; Bizans, Yunan ve Osmanlı Devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş merkezlerini, koruma altındaki eski şehri ve Antik Tiyatroyu görme olanağımız olacak. Rehberimiz tarafından Plovdiv hakkında genel bilgi verilecek. Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek. Cuma Camii ziyareti ile Plovdiv müslümanlarının yaşam tarzı hakkında izlenim sahibi olabilirsiniz. Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti. Balaban evi, Nikola Nedkoviç Evi, Zlatio Boyaciev Evi, Hindilyan Evi, Antik Tiyatro ve Eski Plovdiv görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzu tamamladıktan sonra Grand Hotel Plovdiv otelimize yerleşme ve konaklama.

2.

Gün
2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimizle Sofya şehir turuna çıkıyoruz. Panoramik şehir turu; St. Nedelya Kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Alexsander Nevski Katedrali, Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.

Gün
3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından saat 09.00’da otelimizden hareket ile, PLOVDİV-HASKOVO karayolu takip edilerek KAPIKULE sınır kapsına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Edirne-Çorlu karayolu takip edilerek akşam saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

DAHİL OLANLAR:
-Ulaşım

-2 Gece Konaklama

-2 Kahvaltı

-1 Akşam Yemeği

-Araç İçi İkramlar

-Çevre Gezileri

-Rehberlik

-Sofya Şehir Turu

HARİÇ OLANLAR:
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Vize Ücreti

- Yurt Dışı Çıkış Harcı

- İptal İade Güvence Paketi

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#140
LOKASYON:
Balkanlar
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

195

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

YILBAŞINA ÖZEL BULGARİSTAN SOFYA... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.